Adjustable wrenches | Milwaukee Tools

Cechy

Dokładna regulacja ustawienia klucza. Precyzyjny mechanizm i niska tolerancja "luzu". Szczęki nie rozsuwają się podczas użytkowania

Chromowana powierzchnia dla najlepszej ochrony przed rdzą

Ergonomiczny zaookrąglony uchwyt dla maksymalnego komfortu użytkowania

Wąska głowica umożliwia pracę w ciasnych miejscach

Równoległe szczęki nie ślizgają się, a więc nie niszczą wykończonych powierzchni

Trwałe laserowe oznaczenie rozmiaru - łatwiejsze ustawianie

Klucz 8˝ z szerokim zakresem szczęk 38mm (48227508) – ułatwia pracę w miejscach trudno dostępnych

Otwór do przechowywania na wieszaku

Wybierz model

Klucz nastawny 6"

Gdzie kupić

Poszukaj sklepu

Specyfikacja

Specyfikacja produktu 150 mm Adjustable Wrench - 1 pc Klucz nastawny 6" 200 mm Adjustable Wrench - 1 pc Klucz nastawny 8" 200 mm Wide Adjustable Wrench - 1 pc Klucz nastawny 8" 250 mm Adjustable Wrench - 1 pc Klucz nastawny 10" 300 mm Adjustable Wrench - 1 pc Klucz nastawny 12" 380 mm Adjustable Wrench - 1 pc Klucz nastawny 15" Adjustable Wrench Twin Pack Klucze nastawne - 2pak
Długość całkowita (cale) 688101215
Długość całkowita (mm) 150200200250300380150 + 200
Grubość szczęk (mm) 11.51414161722
Grubość wierzchołka (mm) 7.78.78.19.910.813.5
Ilość w op. 1111112
Numer Artykułu 48227406482274084822750848227410482274124822741548227400
Otwarcie szczęk dla rur (mm) 24.5304036.542.546
Waga (g) 1863533855357481,470
Zawiera 150 mm (48227406) i 250 mm (48227410)
Pliki do pobrania
Instrukcje i Części zamienne zobacz zobacz zobacz zobacz zobacz zobacz zobacz
A4 PobierzPobierzPobierzPobierzPobierzPobierzPobierz
A5 PobierzPobierzPobierzPobierzPobierzPobierzPobierz
Karty produktów 14.9 x 6.9cm PobierzPobierzPobierzPobierzPobierzPobierzPobierz
Fact Tag 15.5 x 8.5cm PobierzPobierzPobierzPobierzPobierzPobierzPobierz